fr fr fr en us es es pt br de de Asia Asia EU EU

Solar Tower in Ukrainian

НАЙВИЩА ВЕЖА У СВІТІ

Д.О.СВІДНИК

http://postup.brama.com/usual.php?what=6814

До 2006 року австралійська енергетична компанія EnviroMission Ltd має намір збудувати станцію для перетворення сонячної енергії в електричну. У штаті Нова Південна Валія мають спорудити вежу заввишки в тисячу метрів. Це буде найвища споруда у світі, яка майже удвічі більша від нинішнього рекордсмена -- вежі Canadian National Tower в Торонто, що заввишки 553 метри. Не кажучи вже про вежі-близнюки Petronas у столиці Малайзії Куала-Лампур, які мають 452 метри.
.
EnviroMission Сонячна Башта проекту в Австралії http://www.enviromission.com.au/
EnviroMission Сонячна Башта проекту в Австралії http://www.enviromission.com.au/
Біля підніжжя вежі буде споруджено велетенське скляне склепіння. Сонце нагріватиме повітря, що знаходиться під куполом, і воно завдяки тязі, що створюватиме башта-комин кілометрової висоти, буде підніматись догори, обертаючи 32 турбіни електрогенераторів. Додаткову енергію даватимуть сонячні батареї, розташовані на зовнішній поверхні вежі.

Загальна потужність такої електростанції 200 мегават (приблизно третина пікової потужності електроенергії, яку споживає Львів), а вартість проекту -- 563 мільйони доларів США. Роботи над цим унікальним проектом розпочнуться вже цьогоріч.
Обговорити в форумі

Solar Chimneys, Vortex, Energy Towers
Margotweb